Ο Δήμαρχος Ακτίου – Βόνιτσας είχε την ευκαιρία να συναντηθεί με τον υποψήφιο ευρωβουλευτή της Νέας Δημοκρατίας κύριο Γιώργο Αυτιά στα πλαίσια της επίσκεψής του στην Αιτωλοακαρνανία….Διαβάστε Περισσότερα…
Ο Δήμαρχος Ακτίου – Βόνιτσας είχε την ευκαιρία να συναντηθεί με τον υποψήφιο ευρωβουλευτή της Νέας Δημοκρατίας κύριο Γιώργο Αυτιά στα πλαίσια της επίσκεψής του στην Αιτωλοακαρνανία….Διαβάστε Περισσότερα…