Επίσκεψη στο Κέντρο Υγείας Αγρινίου (πρώην ΠΕΔΥ) και στην 3η ΤΟΜΥ (Τοπική Μονάδα Υγείας) πραγματοποίησε την Τρίτη 14 Μαΐου ο Βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Αιτωλοακαρνανίας Μίλτος Ζαμπάρας…..
Επίσκεψη του Μίλτου Ζαμπάρα στο Κέντρο Υγείας Αγρινίου
![](https://www.xiromeronews.com/wp-content/uploads/2024/05/CEB5CEB9CEBACF8CCEBDCEB1_Viber_2024-05-14_17-15-44-577-640x437.jpg.pagespeed.ce.hwDLJeAZJV.jpg)
Επίσκεψη στο Κέντρο Υγείας Αγρινίου (πρώην ΠΕΔΥ) και στην 3η ΤΟΜΥ (Τοπική Μονάδα Υγείας) πραγματοποίησε την Τρίτη 14 Μαΐου ο Βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Αιτωλοακαρνανίας Μίλτος Ζαμπάρας…..